NOVINKY

arr3Mimosezónna akcia na sekčné garážové brányPri objednávke sekčnej garážovej brány do 1.4.2019 dostanete u nás okrem mimosezonnej zľavy aj malý... arr3Trendy v exteriérovom tieneníVonkajšie tienenie sa v dobe veľkých presklených fasád moderných budov stalo nevyhnutnosťou.... arr3Látka pre markízy s UV ochranouTechnické textílie v najvyššej kvalite Protislnečná ochrana sa v prichádzajúcom období stáva...

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 48% Ide to 41% Nie príliš 5% Vôbec 6%

Ponuka produktov » Tieniaca technika » Rolety » Bambusové rolety
Bambusové rolety

Pre tých, ktorí si potrpia na prírodne zariadený interiér máme v ponuke aj bambusové rolety. Tieto vám okrem príjemného tieňa poskytnú dekoratívny doplnok do vašej domácnosti.
Jednoduché ovládanie lankom a brzdou umožňuje navinutie rolety do vami požadovanej výšky. Bambusové rolety sa môžu prichytiť buď na rám okna, ostenie alebo priamo na stenu.


 

Bambusová roleta ASHA

Klasická bambusová roleta ovládaná šnúrou, obľúbená u milovníkov prírodne zariadených interiérov pre svoj prirodzený vzhľad.

Pri návine sa tkanina rolety ukladá do úhľadného balu. Ovládanie šnúrou s brzdou umožňuje ľubovolné nastavenie výšky navinutia tkaniny.Bambusová roleta FEBA

Bambusová roleta FEBA sa vyznačuje elegantným vzhľadom,  ktorý zaujme na prvý pohľad.  Pri návine sa tkanina ukladá postupne smerom nahor a vytvára v spodnej časti pravidelne nariasené sklady.

Ovládanie je riešené šnúrkou s brzdou.Bambusová roleta EDESA

EDESA prestavuje moderný typ bambusovej rolety s jednoduchým dizajnom, vhodný do väčšiny interiérov.

Praktické a pohodlné ovládanie guľôčkovou retiazkou umožňuje rýchle nastavenie požadovanej výšky tkaniny. Pri návine sa tkanina navíja na nosný hliníkový hriadeľ.

 

 


OGU1M