NOVINKY

arr3Dôveryhodná firma 2021 Už druhý rok je naša firma držiteľom certifikátu Dôveryhodná firma... arr3Pripravte sa na leto už dnes!Využite naše mimoriadne zľavy na tieniacu techniku. Akcia platí do 1.3.2020.  ... arr3Trendy v exteriérovom tieneníVonkajšie tienenie sa v dobe veľkých presklených fasád moderných budov stalo nevyhnutnosťou.... arr3Látka pre markízy s UV ochranouTechnické textílie v najvyššej kvalite Protislnečná ochrana sa v prichádzajúcom období stáva...

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 43% Ide to 36% Nie príliš 10% Vôbec 11%

Ponuka produktov »
Hliníkové pergoly

Hliníková nosná konštrukcia Panoramica v kombinácii s rôznymi tieniacimi prvkami vytvára sofistikovaný systém tienenia. Vďaka variabilite prvkov sa dá nakombinovať a prispôsobiť pre konkrétne požiadavky. Systém naklápateľných lamiel spoľahlivo ochráni pred slnkom aj pred dažďom.

Pergolový systém Panoramica

Panoramica je variabilný hliníkový systém vyvinutý pre zhotovenie nosných konštrukcií pergol a prístreškov. Možno ju kombinovať s viacerými tieniacimi prvkami.

Zostava sa navrhuje a montuje podľa individuálnych potrieb zákazníka. Môže byť postavená samostatne v priestore alebo ukotvená zadnou časťou v stene budovy.

Použité materiály garantujú dlhú životnosť bez potreby náročnej údržby.

Farby a dekory

Je dôležité, aby pergola farebne ladila s okolitým prostredím. Systém Panoramica máme v ponuke okrem základných farieb-bielej, béžovej a hnedej aj v ďalších osmich farbách a šiestich imitáciách dreva. Pergola sa tak môže stať prirodzenou súčasťou Vašej stavby bez narušenia estetického vzhľadu.

Povrchová úprava nevyžaduje žiadnu dodatočnú údržbu.

 

Panoramica so systémom Raincover

Raincover zabezpečuje pri správnej montáži ochranu pred slnečnými lúčmi aj pred dažďom. Raincover možno namontovať na konštrukciu Panoramica alebo na inú pripravenú nosnú konštrukciu.

Výhodou pri použití Panoramiky je rovnaké farebné zladenie oboch systémov.

 


Panoramica so systémom Ondula

Ondula je inovatívny systém poskytujúci ochranu pred slnečnými lúčmi aj pred dažďom. Tvar lamely je navrhutý pre bezproblémový odtok dažďovej vody.

Systém sa dá farebne zladiť s nosnou konštrukciou Panoramica.

 

 

 

 

 

 


Panoramica so systémom Flap

Hliníková pergola Panoramica spolu so systémom Flap predstavuje najlepšiu ochranu Vašej terasy či balkóna pred slnečným aj daždivým počasím.

Robustný systém Flap dobre odoláva vetru a zabezpečuje ochranu pred dažďom aj pri malom sklone.

 


Panoramica s markízou Millenium

Hliníková pergola Panoramicamarkízou Millenium poskytne Vašej terase dokonalú ochranu pred slnkom s nádychom elegancie a luxusu.

Výsuvná markíza Millenium je vhodná aj na zatienenie zimných záhrad. V ponuke len s motorickým ovládaním.

 

MzQxOTdkZ