NOVINKY

arr3Dôveryhodná firma 2021 Už druhý rok je naša firma držiteľom certifikátu Dôveryhodná firma... arr3Pripravte sa na leto už dnes!Využite naše mimoriadne zľavy na tieniacu techniku. Akcia platí do 1.3.2020.  ... arr3Trendy v exteriérovom tieneníVonkajšie tienenie sa v dobe veľkých presklených fasád moderných budov stalo nevyhnutnosťou.... arr3Látka pre markízy s UV ochranouTechnické textílie v najvyššej kvalite Protislnečná ochrana sa v prichádzajúcom období stáva...

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 43% Ide to 36% Nie príliš 10% Vôbec 10%

Ponuka produktov » Plastové okná
Plastové okná

Plastové okná od dodávateľa Svět oken, s.r.o. patria medzi najlepšie okná českej výroby na trhu. Vyhovujú najvyšším nárokom na moderné okná a sú vhodné pre všetky druhy stavieb (rodinné i bytové domy, priemyselné objekty).

Ponúkame české plastové okná s rôznou kombináciou profilov a zasklení. Vyberte si z niekoľko ukážkových kombinácií, alebo nás kontaktujte a my vám s výberom pomôžeme.

Plastové okná pre pasívne a nízkoenergetické domy:

Ak hľadáte plastové okná pre pasívne a nízkoenergetické domy, máme pre vás ideálne riešenie v podobe profilu S9000 IQ83

Hlavné prednosti našich plastových okien:

-          Tvarová a farebná stálosť

-          Skvelé tepelné a hlukové izolačné vlastnosti

-          Odolnosť voči vplyvom prostredia a jednoduchá údržba

-          Výborné bezpečnostné vlastnosti

-          Cenová dostupnosť

Profily GEALAN od renomovaného nemeckého výrobcu, ktorý pri výrobe ťaží z dlhoročných skúseností. Profily systému S 8000 IQ majú vďaka modernej konštrukcii veľmi dobré tepelné izolačné vlastnosti.

Samozrejmosťou je vysoká ochrana bezpečia vášho domova. Špičkové celoobvodové kovanie so zvýšenou bezpečnosťou proti vlámaniu dostanete už v štandardnom prevedení okien.

NzJhY