NOVINKY

arr3Pripravte sa na leto už dnes!Využite naše mimoriadne zľavy na tieniacu techniku. Akcia platí do 1.3.2020.  ... arr3Trendy v exteriérovom tieneníVonkajšie tienenie sa v dobe veľkých presklených fasád moderných budov stalo nevyhnutnosťou.... arr3Látka pre markízy s UV ochranouTechnické textílie v najvyššej kvalite Protislnečná ochrana sa v prichádzajúcom období stáva...

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 47% Ide to 39% Nie príliš 6% Vôbec 7%

Ponuka produktov » Plastové okná
Plastové okná

Plastové okná od dodávateľa Svět oken, s.r.o. patria medzi najlepšie okná českej výroby na trhu. Vyhovujú najvyšším nárokom na moderné okná a sú vhodné pre všetky druhy stavieb (rodinné i bytové domy, priemyselné objekty).

Ponúkame české plastové okná s rôznou kombináciou profilov a zasklení. Vyberte si z niekoľko ukážkových kombinácií, alebo nás kontaktujte a my vám s výberom pomôžeme.

Plastové okná pre pasívne a nízkoenergetické domy:

Ak hľadáte plastové okná pre pasívne a nízkoenergetické domy, máme pre vás ideálne riešenie v podobe profilu S9000 IQ83

Hlavné prednosti našich plastových okien:

-          Tvarová a farebná stálosť

-          Skvelé tepelné a hlukové izolačné vlastnosti

-          Odolnosť voči vplyvom prostredia a jednoduchá údržba

-          Výborné bezpečnostné vlastnosti

-          Cenová dostupnosť

Profily GEALAN od renomovaného nemeckého výrobcu, ktorý pri výrobe ťaží z dlhoročných skúseností. Profily systému S 8000 IQ majú vďaka modernej konštrukcii veľmi dobré tepelné izolačné vlastnosti.

Samozrejmosťou je vysoká ochrana bezpečia vášho domova. Špičkové celoobvodové kovanie so zvýšenou bezpečnosťou proti vlámaniu dostanete už v štandardnom prevedení okien.

YWE3Njc0OW