NOVINKY

arr3Dôveryhodná firma 2021 Už druhý rok je naša firma držiteľom certifikátu Dôveryhodná firma... arr3Pripravte sa na leto už dnes!Využite naše mimoriadne zľavy na tieniacu techniku. Akcia platí do 1.3.2020.  ... arr3Trendy v exteriérovom tieneníVonkajšie tienenie sa v dobe veľkých presklených fasád moderných budov stalo nevyhnutnosťou.... arr3Látka pre markízy s UV ochranouTechnické textílie v najvyššej kvalite Protislnečná ochrana sa v prichádzajúcom období stáva...

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 43% Ide to 36% Nie príliš 10% Vôbec 11%

Ponuka produktov »
Pergoly s látkou

Posedenie pod pergolou aj počas horúcich alebo naopak daždivých dní nemusí pre vás predstavovať žiadny problém. Stačí sa rozhodnúť len pre vhodný typ tienenia.

Pergoly je možné zastrešiť pevnou strechou, ktorá má ale svoje nevýhody. Pri prekrytí pevnou stechou sa stráca efekt posedenia "vonku", naopak v prípade prekrytia priehľadným polykarbonátom treba riešiť dodatočné tienenie.

Kompromis medzi týmito dvoma možnosťami zatienenia pergoly či prístrešku predstavujú látkové tieniace systémy, ktoré je možné dodať samostatne, alebo zároveň so samotnou pergolou. Ako tieniaci materiál používame špeciálne upravené PVC tkaniny alebo textíliu Soltis, ktorá výborne absorbuje slnečné žiarenie a je do určitej miery transparentná.

Kombináciou jednotlivých systémov sa dajú zakryť strešné časti aj bočné steny. Toto je výhoda najmä pri daždivom a veternom počasí, kedy sa výrazne predlžuje čas využitia priestoru terasy.

 

Látkový baldachýn BASE

Látkový tieniaci systém BASE určený na ochranu pred slnkom a dažďom. Dodáva sa samostatne bez nosnej konštrukcie.

Minimalistický dizajn baldachýnu nanarúša vzhľad budovy a je vhodný na široké použitie ako v interiéri tak v exteriéri.

 

 

 


Pergola s látkovým tienením Patio NEW

Pergola s látkovým tieniacim systémom navrhnutá ako ochrana pred slnkom a dažďom. Vďaka svojmu tvaru výborne odoláva vetru.

Pri realizácii s bočným a predným uzatvorením poskytuje plnú nepremokavosť a možnosť využívať priestor počas celého roka.

 


Pergola s látkovým tienením SMART 120, SMART 160

Vďaka kvalitnej slnečnej clone si môžete vychutnať posedenie vonku v maximálnom pohodlí.

Technicky a konštrukčne vyspelé systémy SMART umožňujú  prekrytie väčších exteriérových plôch, čo je výhodné hlavne pri ich komerčnom využití.

 

NWFkO